Музыка

фото Marinita & Amir Shahsar (UA-IR) World jazz music

Marinita & Amir Shahsar (UA-IR) World jazz music

22 августа, вторник / 20:00

Це вишуканий букет культур різних народів: євреїв, азербайджанців, персів, турків, ромів, українців, в якому кожна квіточка унікальна, а цілий букет є витвором мистецтва.

Marinita – вокал, фортепіано
Amir Shahsar – перський ней, кавал, турецький кларнет, вокал
Orhan Agabeyli – перкусія

Це вишуканий букет культур різних народів: євреїв, азербайджанців, персів, турків, ромів, українців, в якому кожна квіточка унікальна, а цілий букет є витвором мистецтва.

Проект поєднав музикантів, кожен з яких репрезентує декілька культурних традицій. Вони змішують народну музику з класичною та джазовою, поєднують музику стародавню і сучасну. Слухаючи їхній концерт, мандруєш у просторі і часі. 

Amir Shahsar (Амір Шахсар) – відомий ізраїльський музикант, легенда World Music, майстер гри на кларнеті та орієнтальних духових інструментах. Він народився в Ірані, але вже 28 років проживає в Ізраїлі. Амір співпрацює з багатьма світовими зірками, серед яких Yasmin Levi, Sarit Hadad, Noa, Дживан Гаспарян та інші. В своїй творчості він поєднує середземноморську та суфійську музику з мугамом, джазом та іншими культурними традиціями. 

Marinita (Марина Захарова) – українська співачка, піаністка та композиторка, віртуозно володіє вокально-фортепіанною технікою, має барвисту етнічну манеру співу із витонченою орієнтальною мелізматикою; поєднує сефардську, ромську, українську, кримськотатарську, азербайджанську та інші музичні традиції з джазовою та класичною музикою. marinita.com.ua

Orhan Agabeyli (Орхан Агабейлі) – перкусіоніст, барабанщик, викладач, який створив власну школу гри на перкусії. Орхан є учасником різних музичних проектів, грає в найрізноманітніших стилях: від автентичної музики сходу, до джазу, року та фанку.

Концертний тур в Україні відбувається в межах кампанії проти ксенофобії та дискримінації „Мистецтво толерантності” за підтримки Міжнародного фонду Відродження та Посольства держави Ізраїль в Україні.

 

Вартiсть квиткiв - боковi мiсця 150 грн. / центр 200 грн., фан - 100 грн.Замовлення квиткiв - +380503277996, 

https://www.facebook.com/dmitriy.ostapenko

https://vk.com/dmitriy.ostapenko

Оставить комментарий:


Ваш email показываться не будет./блюдо дня/

Карпаччо из лосося

фото блюда дня ... и ещё много вкусного

/фотохроника/

... посмотреть

/пинта Пинтагона/

Пинта — старинная английская мера,
равна 0,568 л. пива

Что ещё интересного в Пинтагоне?